Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Miejski w Bierutowie
Menu góra
Strona startowa Urząd Miejski Organizacja Urzędu Wykaz stanowisk
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Wykaz stanowisk, bieżące, menu 122 - BIP - Urząd Miejski w Bierutowie”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Wykaz stanowisk

Wykaz stanowisk

WYKAZ STANOWISK W URZĘDZIE MIEJSKIM

w BIERUTOWIE

 

Nazwa referatu/komórki organizacyjnej urzędu

Nazwa stanowiska

Wymiar etatu

Symbol komórki

 
 

Burmistrz

Piotr Sawicki

piotr.sawicki@bierutow.pl

1

  

Zastępca Burmistrza

Rafał Nowowiejski

rafal.nowowiejski@bierutow.pl

1

  

Samodzielne stanowisko

Radca Prawny

Halina Susidko

5/8

RP

 

Samodzielne stanowisko

Inspektor ds. obsługi rady

Monika Raczyńska

monika.raczynska@bierutow.pl

1

OR

 

BIURO PROJEKTÓW ROZWOJOWYCH I PROMOCJI

Samodzielne stanowisko

Informatyk

Roman Członkowski

roman.czlonkowski@bierutow.pl

1

I

 

Samodzielne stanowisko

Informatyk

Damian Okoń

damian.okon@bierutow.pl

1

I

 

Samodzielne stanowisko

Inspektor ds. obronnych

Magdalena Wiatr - Przybylska

magdalena.wiatr-przybylska@bierutow.pl

1

O

 

Samodzielne stanowisko

Inspektor ds. funduszy zewnętrznych i rozwoju obszarów wiejskich

Aleksandra Sawicka

aleksandra.sawicka@bierutow.pl

1

FZ

 
Samodzielne stanowisko

Inspektor ds. funduszy zewnętrznych i rozwoju obszarów wiejskich

Magdalena Martyniuk

magdalena.martyniuk@bierutow.pl

1

FZ

 

Samodzielne stanowisko

Specjalista ds. promocji gminy

Roksana Chirowska-Woleńszczak

roksana.chirowska@bierutow.pl

 

1

 

SP

 

 

REFERAT ORGANIZACYJNY

Sekretarz Miasta i Gminy Bierutów

/Kierownik Referatu Organizacyjnego/IODO/Starszy Inspektor ds. BHP

Mariola Kutek

mariola.kutek@bierutow.pl

 

1

 

ORG

 

Inspektor ds. działalności gospodarczej oraz współpracy z organizacjami pozarządowymi

Magdalena Zganiacz

magdalena.zganiacz@bierutow.pl

 

1

 

ORG

 

Inspektor ds. kadr

Renata Bednarowska

renata.bednarowska@bierutow.pl

½

ORG

 

Inspektor ds. kancelaryjnych/ Koordynator ds. Dostępności

Maja Mirecka

maja.mirecka@bierutow.pl

3/4

ORG

 

Referent ds. Kancelaryjnych

Adrianna Łaszczewska

adrianna.laszczewska@bierutow.pl

1

ORG

 

Kierowca

1

ORG

 

Pracownik gospodarczy/sprzątający

1

ORG

 

Pracownik gospodarczy/sprzątający

½

ORG

 

Konserwator/kierowca

1

ORG

 

Konserwator/palacz

1

ORG

 

 

 

REFERAT SPRAW OBYWATELSKICH

Kierownik Referatu Spraw Obywatelskich/ Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego

Ewa Słomska

ewa.slomska@bierutow.pl

 

1

 

SO

 

Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego

Maja Mirecka

maja.mirecka@bierutow.pl

1/4

SO

 

Inspektor ds. ewidencji ludności

Monika Krosta

monika.krosta@bierutow.pl

1

SO

 

REFERAT FINANSOWY

Skarbnik/Kierownik Referatu Finansowego

Maria Grelak

maria.grelak@bierutow.pl

 

1

 

FN

 

Inspektor ds. budżetu

Agnieszka Ciura

agnieszka.ciura@bierutow.pl

1

FN

 

Podinspektor ds. budżetu

Karolina Jaśko

karolina.jasko@bierutow.pl

1

FN

 

Inspektor ds. wymiaru podatku

Renata Sikora

renata.sikora@bierutow.pl

1

FN

 

Inspektor ds. wymiaru podatku

Jolanta Musioł

jolanta.musiol@bierutow.pl

1

FN

 

Inspektor ds. budżetu

Renata Bednarowska

renata.bednarowska@bierutow.pl

½

FN

 

Inspektor ds. księgowości podatkowej

Monika Mieszczak - Bińczycka

monika.mieszczak-binczycka@bierutow.pl

1

FN

 

Inspektor ds. budżetu

Marzanna Kłosak

marzanna.klosak@bierutow.pl

1

FN

 

Inspektor ds. należności

Sylwia Sędkowska

sylwia.sedkowska@bierutow.pl

1

FN

 

REFERAT INWESTYCJI

I REMONTÓW

Kierownik Referatu Inwestycji i Remontów

Joanna Płóciennik

joanna.plociennik@bierutow.pl

 

1

 

IR

 

Inspektor ds. komunikacji i dróg

Aleksandra Kluska

aleksandra_kluska@bierutow.pl

1

IR

 

Inspektor ds. inwestycji i infrastruktury drogowej

Michał Śmichura

michal.smichura@bierutow.pl

1

IR

 

Inspektor ds. infrastruktury technicznej i budownictwa

Karina Michalska

karina.michalska@bierutow.pl

1

IR

 

Inspektor ds. infrastruktury i budownictwa

Maciej Rębielak

maciej.rebielak@bierutow.pl

1

IR

 

Inspektor ds. gospodarki infrastrukturą gminną

Anna Stelczyk-Golimowska

anna.stelczyk-golimowska@bierutow.pl

1

IR

 

REFERAT GEODEZJI

I OCHRONY ŚRODOWISKA

Kierownik Referatu Geodezji i Ochrony Środowiska

Waldemar Roniek

waldemar.roniek@bierutow.pl

1

 

Inspektor ds. mieszkaniowych i komunalnych

Mariusz Ciechanowski

mariusz.ciechanowski@bierutow.pl

1

 

Inspektor ds. gospodarowania odpadami

Aleksandra Kołek

aleksandra.kolek@bierutow.pl

1

 

Podinspektor ds. ochrony środowiska

Angela Sędkowska

angela.sedkowska@bierutow.pl

1

 

Podinspektor ds. gospodarki nieruchomościami

Magdalena Krakowska

magdalena.krakowska@bierutow.pl

1

 

Podinspektor ds. ochrony środowiska

Aneta Indzińska

aneta.indzinska@bierutow.pl

1

 

 

Metryka

sporządzono
2020-02-14 przez Mariola Kutek
udostępniono
2020-02-21 00:00 przez Okoń Damian
zmodyfikowano
2024-02-06 09:01 przez Okoń Damian
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
11178
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.