Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Miejski w Bierutowie
Menu góra
Strona startowa Nasz urząd Kontakt
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Kontakt, menu 13 - BIP - Urząd Miejski w Bierutowie”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Kontakt

Kontakt

Urząd Miejski w Bierutowie
ul. Stanisława Moniuszki 12
56-420 Bierutów  

województwo: dolnośląskie, powiat: oleśnicki

tel. 0-71 314-62-51
 
fax 0-71 314-64-32

strona www: www.bierutow.pl
 
NIP: 9111190020

Regon: 000528623

Numer rachunku Urzędu Miejskiego w Bierutowie:
61 9584 1018 2002 0200 4053 0002
 
Zasady obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego w Bierutowie:
w celu załatwienia sprawy, w pierwszej kolejności prosimy o kontakt telefoniczny
z pracownikiem merytorycznie odpowiedzialnym za sprawę
lub z sekretariatem Urzędu
tel. (71) 314 62 51:

WYKAZ STANOWISK I KONTAKT:

 

Nazwa referatu/komórki organizacyjnej

 

Nazwa stanowiska

 

Numer telefonu

 

 

Burmistrz
Piotr Sawicki


piotr.sawicki@bierutow.pl 

 

71 314 62 51

 

Zastępca Burmistrza
Rafał Nowowiejski

rafal.nowowiejski@bierutow.pl 

 

71 314 62 51

 

Samodzielne stanowisko

 

 

Radca Prawny
Halina Susidko

 

    

Samodzielne stanowisko

Inspektor ds. obsługi rady
Monika Raczyńska

monika.raczynska@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 34

 

Samodzielne stanowisko

Informatyk

Roman Członkowski


roman.czlonkowski@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 53

 

Samodzielne stanowisko

Informatyk

Damian Okoń

 

damian.okon@bierutow.pl  

71 314 62 51 wew. 53

 

Samodzielne stanowisko

Inspektor ds. obronnych
Magdalena Wiatr - Przybylska

magdalena.wiatr-przybylska@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 32

 

Samodzielne stanowisko

Inspektor ds. funduszy zewnętrznych
i rozwoju obszarów wiejskich

Aleksandra Sawicka

aleksandra.sawicka@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 18

 

Samodzielne stanowisko

Inspektor ds. funduszy zewnętrznych
i rozwoju obszarów wiejskich

Magdalena Martyniuk

magdalena.martyniuk@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 18

 

Samodzielne stanowisko

Specjalista ds. promocji gminy

Roksana Chirowska-Woleńszczak

roksana.chirowska@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 16

 

 

 

 

 

REFERAT ORGANIZACYJNY

 

 

 

 

 

 

Sekretarz Miasta i Gminy Bierutów
/
Kierownik Referatu Organizacyjnego/IODO/
Starszy Inspektor ds. BHP

Mariola Kutek

mariola.kutek@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 38

Inspektor ds. działalności gospodarczej
oraz współpracy z organizacjami pozarządowymi

Magdalena Zganiacz

magdalena.zganiacz@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 17

Inspektor ds. kadr
Renata Bednarowska

renata.bednarowska@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 32

Inspektor ds. kancelaryjnych/ Koordynator ds. dostępności
Maja Mirecka

maja.mirecka@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 11

Referent ds. Kancelaryjnych

Adrianna Łaszczewska

adrianna.laszczewska@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 11

 

 

REFERAT SPRAW OBYWATELSKICH

Kierownik Referatu Spraw Obywatelskich/ Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego

Ewa Słomska

ewa.slomska@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 35

Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego

Maja Mirecka

maja.mirecka@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 11

Inspektor ds. ewidencji ludności

Monika Krosta

monika.krosta@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 35

 

 

 

 

REFERAT FINANSOWY

Skarbnik/Kierownik Referatu Finansowego

Maria Grelak

maria.grelak@bierutow.pl

71 314 62 51 wew. 13

Inspektor ds. budżetu

Agnieszka Ciura

agnieszka.ciura@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 39

Podinspektor ds. budżetu

Karolina Jaśko

karolina.jasko@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 39

Inspektor ds. wymiaru podatku

Renata Sikora

renata.sikora@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 30

Inspektor ds. wymiaru podatku

Jolanta Musioł

jolanta.musiol@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 30

Inspektor ds. budżetu

Renata Bednarowska

renata.bednarowska@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 32

Inspektor ds. księgowości podatkowej

Monika Mieszczak - Bińczycka

monika.mieszczak-binczycka@bierutow.pl 


71 314 62 51 wew. 36

Inspektor ds. budżetu

Marzanna Kłosak

marzanna.klosak@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 36

Inspektor ds. należności

Sylwia Sędkowska

sylwia.sedkowska@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 50

 

REFERAT INWESTYCJI

I REMONTÓW

Kierownik Referatu Inwestycji i Remontów

Joanna Płóciennik

joanna.plociennik@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 22

Inspektor ds. komunikacji i dróg

Aleksandra Kluska

aleksandra.kluska@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 56

Inspektor ds. inwestycji i infrastruktury drogowej

Michał Śmichura

michal.smichura@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 56

Inspektor ds. infrastruktury technicznej
 i budownictwa

Karina Michalska

karina.michalska@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 23

Inspektor ds. infrastruktury
i budownictwa

Maciej Rębielak

maciej.rebielak@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 24

Inspektor ds. gospodarki infrastrukturą gminną

Anna Stelczyk-Golimowska

anna.stelczyk-golimowska@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 24

 

 

REFERAT GEODEZJI
I OCHRONY ŚRODOWISKA

Kierownik Referatu Geodezji
i Ochrony Środowiska

Waldemar Roniek

waldemar.roniek@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 31

Inspektor ds. mieszkaniowych i komunalnych

Mariusz Ciechanowski

mariusz.ciechanowski@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 14

Inspektor ds. gospodarowania odpadami

Aleksandra Kołek

aleksandra.kolek@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 33

Podinspektor ds. ochrony środowiska

Angela Sędkowska

angela.sedkowska@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 19

Podinspektor ds. ochrony środowiska


Aneta Indzińska


aneta.indzinska@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 19

Podinspektor ds. gospodarki nieruchomościami

Magdalena Krakowska

magdalena.krakowska@bierutow.pl 

71 314 62 51 wew. 31

 

Dostępność dla osób ze szczególnymi potrzebami

Metryka

sporządzono
2014-07-24 przez Kutek Mariola
udostępniono
2014-07-24 00:00 przez Członkowski Roman
zmodyfikowano
2024-03-07 12:40 przez Członkowski Roman
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
135756
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.